Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Cralusso Hétvége

Nagy érdeklődés mellett, kellemes nyári 28 fokos melegben, jó hangulattal zárult a 2 napos Cralusso rendezvény.
A Cralusso cég képviseletében Klárik Károly (tulajdonos,ügyvezető, GÉNIUS DÍJAS feltaláló és sporthorgász) és nagy fia Tamás megtisztelte a rendezvényt, sőt a vasárnapi úszós versenyen ők is 2 x 3 órában megáztatták versenyszerelékeiket.
A nagy számú érdeklődő interaktív beszélgetés mellett győződhetett meg a népszerű Cralusso termékekről, sokoldalú használatukról.
A szombati feeder versennyel indult a Cralusso hétvége ahol a megszokottaknak megfelelően ügyes kezű feederesek csaptak össze 2 fordulóban.
Rendesen húzták versenyzőink a pikkelyeseket, már a kezdeti dudaszó után.
Egy női versenyzőnk Helga és osztrák barátaink is színesítették az amúgy is nagyon jó erőket felvonultató versenyzők táborát.
Az úszós megmérettetésre vasárnap, szintúgy jellemző volt az erős mezőny.
Mindkét verseny slussz poénja még a ZSB pontok gyűjtögetése is.
2013 as év versenysorozatába feeder és úszós kategóriába is beleszámítottak a hétvégi Cralusso egyéni versenyek.
Az első 10 – 10 helyen végzett versenyző azon felül, hogy értékes Cralusso tárgynyereményeket, vásárlási utalványokat, Zsennyei napijegyeket és a HO-HO horgászbolt felajánlásait nyerte, még ZSB –s pontokat is gyűjtött az eddigi pontjai mellé.
Év végén a 2013 as Zsennye Bajnokság (ZSB) 1-3 helyezettje mindkét kategóriában értékes nyereményeket vehet majd át , melyet a Birkás pálinka birodalom, a Dekatlon sportáruház, boros gazdák és a Cralusso horgász márka ajánlott fel.
Az elnyert dicsőségről nem is beszélve.

A feeder versenyen azon felül, hogy nagy fogások is születtek
Horváth Feri és Németh Bazsi (VB ezüstérmes) versenyzőink (fish farm she)
2 nagyméretű pontyot 16.580 és közel 14.000 gr terelt szákba. Ferinek már nagyon kijárt ez a nagytestű versenyen, mert többször akadt már hasonló vagy akár nagyobb tankba, de még 10 felettit nem sikerült kivennie. Ezzel a verseny legnagyobb hal díja is egy nagyméretű horgász eső ruha kabát birtokosa lett mely a Ho-Ho horgászbolt ajándéka. Balázstól meg már megszoktuk, hogy teljes lelki nyugalomba rutinosan kitereli ezeket a „traktorokat” . Nehéz sőt majdnem lehetetlen szektorba tartani ezeket a 10 kg feletti vízi torpedókat.
A matchbotos versenyen a pápai fiúknak szám szerint hármuknak Gigi- Borbély Laci és a régen látott Gazsikának sikerült 6-9 kg os amurokat terelgetni. Szerencsére nekem is kijutott az apróságokból, 10 kg környéki pontyot 3 at is fogtam a 2 fordulóban.
Matchbottal talán még nehezebb ezeket a nagy erejű és súlyú halakat kivarázsolni. Szerencsére azért néha sikerül.
A hangulat ismét a megszokott volt, Karcsi többek között méltatta a társaságot, a tőle megszokott szerénységgel nyitotta majd zárta szavaival a remekül sikerült
Cralusso hétvégét. Természetesen jövőre újra folytatódik a Cralusso hétvége.
A feeder és matchbotos összecsapásokat Németh Balázs és jómagam nyertük, gyűjtöttük be ezzel a 25-25 érte járó ZSB pontot is.
Az ezüst érem és a 20-20 ZSB pont Sárközi Krisztiánt és Bilák Lackót, a bronz medál és a 17-17 ZSB pont Karlinszki Gabit és Borbély Lacit illetti.
További jó versenyeket és hasonlóan tartalmas, kellemes hétvégéket mindenkinek !

A versenyen készült képek: Feeder - Match
Eredmények: Feeder - Match